firma

… CREATIVE Trade s.r.o. …

Sme mladý dynamický team, ktorý pôsobí na slovenskom a českom trhu od roku 2008. Predmetom nášho podnikania je predaj drogistického tovaru, alkoholu, vína, piva, tovaru pre deti, mamičky a oteckov. V začiatkoch sme sa zameriavali výhradne na predaj drogistického tovaru. Ponuku tovaru o alkohol sme začali do nášho sortimentu zaradzovať v roku 2015 a v súčasnosti máme skladom a k okamžitej distribúcii približne 1000 položiek autentického svetového alkoholu. Našu ponuku alkoholu neustále rozširujeme
aj na podnet našich zákazníkov. Ďalšou našou činnosťou je distribúcia svetových značiek alkoholu ako sú: Conde De Cuba, El Prohibido, El Pasador, Malfy Gin, Tullibardine, West Cork, Godet Cognac, Santos Dumont a distribúcia anglického piva St. Peter’s. Od roku 2016 sme začali ponúkať tovar pre deti, mamičky a oteckov. Do sortimentu patria hlavne plienky, drogéria pre deti a rodičov, prášky a gély na pranie, čistiace pomôcky a mnoho iného tovaru.

 

bevmarketProjekt Bevmarket.sk

Konzistentná dostupnosť viac než 1000 položiek autentického svetového alkoholu a ďalších 2000 položiek v katalógu na objednávku. Sortiment zostavený v úzkej spolupráci s profesionálnymi barmanmi a inými odborníkmi spolu s ambíciou zabezpečiť pre zákazníka akýkoľvek druh alkoholu, o ktorý prejaví záujem – aj mimo katalógu. Partia nadšencov, ktorá rada spoznáva, vychutnáva a ponúka kvalitný a exkluzívny alkohol. Spoznávanie nápojov z celého sveta nás baví rovnako, ako beh cez prekážky pri ich zaraďovaní do katalógu.

Tel.: +421 905 44 77 44
e-mail: info@bevmarket.sk
URL: https://bevmarket.sk/

 

 

kidmarketProjekt Kidmarket.sk

Momentálne ponúkame viac ako 700 druhov rôzneho sortimentu pre tých najmenších, ako aj pre mamičky a oteckov so zárukou tej najlepšej kvality. Plánujeme našu ponuku pravidelne rozširovať a v blízkej dobe dosiahnuť 2000 produktov v našom sortimente. Všetok ponúkaný tovar máme skladom, preto vám ho vieme expresne doručiť. Podľa našej filozofie je pre nás na prvom mieste spokojnosť nášho zákazníka, či už s ponúkaným sortimentom, cenou, ale aj kvalitným a flexibilným zákazníckym servisom a prístupom. Veríme, že u nás nájdete to, čo hľadáte, nakúpite a my sa postaráme o to, aby ste sa k nám opäť radi vrátili.

Tel.: +421 905 40 70 40
e-mail: info@kidmarket.sk
URL: https://kidmarket.sk/

 

 

Projekt Molekularka.sk

Molekularka.sk sa špecializuje na predaj textúr a dochucovadiel molekulárnej kuchyne so zárukou tej  najlepšej kvality. Prináša sortiment starostlivo zostavený v úzkej spolupráci so šéfkuchárom Vojtom Artzom. Ponorte sa do tajov experimentálnej kuchyne a my vám privezieme všetko, čo potrebujete, až k vám domov! Momentálne ponúkame viac ako 200 druhov textúr, dochucovadiel a rôznych pomôcok pre molekulárnu kuchyňu so zárukou tej najlepšej kvality. Našu ponuku plánujeme pravidelne rozširovať a v blízkej dobe dosiahnuť 1000 produktov v našom sortimente. Všetok ponúkaný tovar máme skladom, preto vám ho vieme expresne doručiť.

Tel.: +421 905 44 77 44
e-mail: info@molekularka.sk
URL: https://molekularka.sk/

 

 

Momentálne pracujeme na ďalších projektoch, ktoré vám už čoskoro predstavíme…