El Pasador De Oro

Za značkou Les Bienheureux (v preklade Požehnaní) stojí Alexandre Sirech, expert na víno, rum a alkohol všeobecne, bývalý šéf značky Havana Club. Počas svojho pôsobenia na Kube sa stretol s Jeanom Moueixom, skúseným obchodníkom s vínom a ich obchodné cesty sa spojili. Spoločne si stanovili cieľ – revolúciu vo svete alkoholu, ktorú chceli dosiahnuť pomocou svojho know-how a obchodných skúseností. Miešaním alkoholu rôzneho pôvodu a veku stanovili nový trend a množstvo ocenení na medzinárodnej úrovni svedčí o tom, že to robia dobre. El Pasador de Oro XO je pôsobivým príkladom majstrovstva Les Bienheureux. Prémiový rum je zmesou rôznych Guatemalských rumov, vyrobených z čerstvej šťavy z cukrovej trstiny,
uložený v dubových sudoch v nadmorskej výške 2300 metrov a dozrievaný procesom Solera. Rumy Embargo sú zmesou ľahkých, melasových rumov a rumov Agricole. Rumy Embargo Exquisito sú zmesou piatich karibských rumov, ktoré boli uložené v dubových sudoch. Sú charakteristické tónmi vanilky, kakaa a citrusových plodov. Embargo Esplendido je najvyššou radou Embargo rumov. Z väčšej časti ho tvorí Guatemalský rum, no unikátne tóny získava z rumu Agricole z Martiník. Rumy Embargo získali množstvo medzinárodných ocenení. Coro Coro je štvorročný rum z Guatemaly. Svoju jedinečnú chuť získava z kakaových bôbov a zmesi potpourri. Vďaka tomu nesie meno Coro Coro Ron & Cacao.

  • EL PASADOR DE ORO GRAN RESERVA + GB 0,7L (40%)

    Superprémiový elegantný guatemalský rum, ktorý ocenia všetci znalci luxusných destilátov. Zmes rumov nesúcich označenie "gran reserva" označujú zásoby toho najlepšieho rumu z daného ročníka, ktorý sa výrobca rozhodol nepredať, ale zarchivovať pre budúce použitie na výrobu tých najlepších rumov. Rumy sa z Guatemalských liehovarov prevážajú do Francúzska, kde dozrievajú v koňakových sudoch.

    Do obchodu
  • EL PASADOR DE ORO XO + GB 0,7L (40%)

    Prémiový guatemalský rum s bohatou arómou a jemnou chuťou je zmesou 6 až 15-ročných guatemalských "XO" rumov. Z Guatemaly sa preváža do francúzskeho regiónu Charente, kde prebieha finálne miešanie a následné 6-mesačné zrenie v koňakových sudoch.

    Do obchodu
  • EMBARGO ANEJO ESPLENDIDO + GB 0,7L (40%)

    Tento jemný a vyvážený rum sa vyrába zmesou rumov z Guatemaly, Trinidadu a Tobaga, Martiniky a Kuby.
    Pri jeho zrode vznikol originálny nápad, zmiešať rumy destilované z vylisovanej šťavy cukrovej trstiny s rumami vyrábaných z melasy cukrovej trstiny. Zámerom bolo skĺbiť silné stránky oboch týchto základných druhov rumov. Intenzívnu vôňu trstinových rumov s jemnou chuťou melasových rumov.

    Do obchodu
  • EMBARGO ANEJO EXQUISITO 0,7L (40%)

    Z radu Embargo prichádza rum Anejo Exquisito. Je vytvorený kombináciou rumov z Guatemaly, Trinidadu a Tobaga, Martiniky a Kuby. Je ľahší a jemnejšie sladký v porovnaní s Embargo Anejo Esplendido.

    Do obchodu